>

מכירת דירה בבלעדיות

 

מכירת הדירה בבלעדיות היא היום השיטה היחידה בה ליועץ הנדל”ן אינטרס זהה עם בעל הנכס- WIN WIN. למעשה כאשר מתווך מקבל על עצמו לשווק נכס בבלעדיות, הדבר למעשה מחייב אותו לפעול במקצועיות וביעילות על מנת שהנכס ימכר הכי מהר שאפשר מצד אחד, ומצד שני שבעל הנכס יקבל מחיר טוב- ועל ידי כך יחזק את המוניטין שלו.

לבלעדיות יתרונות רבים נוספים:

  • בלעדיות מבטיחה שהסוכן עובד בשביל בעל הנכס- שכן המתווך לא נמצא ב”לחץ” למכור מהר שכן אין לו תחרות עם מתווכים אחרים, ולכן הוא לא ימהר לסגור עיסקה בכל מחיר, אלא ישאף לקבל את המחיר שבעל הנכס יהיה מרוצה ממנו.
  • בבלעדיות הנכס זוכה לשיווק נכון וחשיפה מקסימלית- השיווק הופך יעיל ומקצועי אלפי מונים, כיוון שהמתווך לא חושש לחשוף את מיקום הנכס בפני מתעניינים או מתווכים אחרים.
  •  בבלעדיות הסוכן ייתן עדיפות לנכס שלך מול קונים פוטנציאלים.
  • בלעדיות מאפשרת לסוכן להציג את הנכס לסוכני המשרד שלו וליהנות ממאגר הקונים שלהם.
  • בלעדיות מאפשרת לסוכן ביצוע שיתוף פעולה מול משרדי תיווך נוספים- מה שמגדיל את סיכויי המכירה של הנכס.
  • בלעדיות מאפשרת למוכרי הדירה להינות מאותה איכות חיים שהיתה לפני התחלת תהליך המכירה.

כאשר בוחרים מתווך שישווק את דירתכם בבלעדיות, חשוב לבחור מתווך מקצועי שעובד על פי תוכנית שיווקית מפורטת ושמתחייב לשתף פעולה עם מתווכים נוספים. זיכרו: לא תמיד מתווך שיסכים לעבוד בעמלה מופחתת יבצע עבורכם עבודה יסודית, ובמיוחד בתחום הנדל”ן מוטב להשקיע במתווך מעולה מאשר לקחת מתווך שעובד בזול ושתקציב השיווק שלו מוגבל, או שהוא יעדיף לא לשתף פעולה עם מתווכים אחרים כדי להגדיל את סכום העמלה הכולל במכירת הדירה.

 מידע נוסף:

מאמר ב Ynet נדל”ן- האם כדאי לתת בלעדיות? – לחץ כאן.

מאמר ב Ynet על שיטת הבלעדיות- לחץ כאן.

לצפייה בעיקרי התוכנית השיווקית שלי לחץ כאן.